Zarząd

Prezes: Marta Znajmiecka
Wiceprezes: Bogna Kędzierska
Skarbnik: Gustaw Sikora
Sekretarz: Michał Frątczak

 

Komisja Rewizyjna:

Elżbieta Roszko-Wójtowicz
Katarzyna Boczkowska
Joanna Starczewska

 

Zespół

Marta Znajmiecka
Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Kadr

dr nauk humanistycznych w zakresie psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Pracy, Organizacji i Doradztwa Kariery, Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Przewodnicząca Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w tematyce dotyczącej psychologii zachowań bezpiecznych, kultury bezpieczeństwa pracy, postaw wobec bezpieczeństwa. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu psychologii bezpieczeństwa, wdraża procesy Behavior Based Safety w organizacjach, prowadzi diagnozy kultury bezpieczeństwa. Opracowała narzędzia do diagnozy kultury bezpieczeństwa pracy oraz postaw wobec bezpieczeństwa, po które to narzędzie sięga dziś wiele firm i korporacji. Jest również współautorką precyzyjnie dopracowanego Kwestionariusza do diagnozy kultury bezpieczeństwa osobistego jednostki. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta, matka dwóch synów, miłośniczka natury i pasjonatka ogrodów.

 

Katarzyna Boczkowska
Członek Komisji Rewizyjnej

Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki PŁ, biegły sądowy w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii Kierownik Studiów Podyplomowych „Ergonomia, Bezpieczeństwo i higiena pracy”, Politechnika Łódzka, Wydział Organizacji i Zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie procesów zarządzania bezpieczeństwem, oceny ryzyka zawodowego Autorka wielu publikacji w obszarze kultury bezpieczeństwa i wdrażania BBS.

 

Monika Sałagacka
Koordynator ds. Szkoleń

Monika Sałagacka – magister psychologii, koordynator ds. szkoleń w Stowarzyszeniu Rozwoju Kadr w Łodzi. Od kilku lat główne obszary jej zainteresowań naukowych dotyczą skłonności ryzykowania i przejawiania zachowań bezpiecznych, a także zjawiska prokrastynacji. Prywatnie animator czasu wolnego dla dzieci, z głową pełną pomysłów na nowe zajęcia sensoryczne oraz zabawy ruchowe i muzyczne.

 

Magdalena Chojnacka
Manager ds. Rozwoju

Absolwentka wydziału filologicznego oraz studiów podyplomowych z zarządzania projektami. Od lat związana z językami obcymi, tworzeniem procesów i budowaniem kultury w organizacjach. Jest miłośniczką gier słownych i wszelkich lapsusów językowych. W SRK odpowiedzialna za rozwój firmy oraz budowanie relacji. Wierzy, że wszystko dzieje się po „coś” i w swoim właściwym czasie. Dlatego jeśli to czytasz to być może jest to „ten” czas na nawiązanie kontaktu? Spróbuj. Komunikacja z nią to gratisowa przyjemność.