Fundacja Gajusz w związku z realizacją kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchamia Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Poszukujemy specjalistów, którzy wspólnie z nami realizowaliby porady psychologiczne, psychoterapeutyczne i prowadzili diagnozę dla naszych małych Pacjentów.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych.  W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.

Kontrakt z NFZ pozwala nam kontynuować misję pomagania najbardziej potrzebującym. Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

 

W obecnym, trudnym czasie epidemiologicznym można również realizować działania korzystając z narzędzi teleinformatycznych

 

POSZUKUJEMY

 1. PSYCHOLOGÓW, PSYCHOLOGÓW Z POTWIERDZONYM DOŚWIADCZENIEM KLINICZNYM,
  DIAGNOSTÓW KLINICZNYCH
 2. PSYCHOTERAPEUTÓW CERTYFIKOWANYCH LUB W TRAKCIE SZKOLENIA SPECJALIZACYJNEGO Z PSYCHOTERAPII DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA

Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 

DLA DIAGNOSTY:

 • Specjalizacja kliniczna /lub potwierdzone co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy klinicznej.
 • Znajomość nowoczesnych narzędzi diagnozy, testów psychologicznych, inwentarzy i skal psychopatologicznych, szczególnie w odniesieniu do dzieci i młodzieży.
 • Doświadczenie w prowadzeniu diagnoz, z wykorzystaniem połączeń teleinformatycznych mile widziane.

DLA PSYCHOTERAPEUTY:

 • Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego lub Psychiatrycznego /lub ukończony czteroletni akredytowany kurs psychoterapii.
 • Udział w szkoleniu specjalizacyjnym z Psychoterapii i Młodzieży

 

Doświadczenie w prowadzeniu terapii zdalnej, z wykorzystaniem połączeń teleinformatycznych mile widziane.

Zaangażowanie i chęć pracy zespołowej jest warunkiem koniecznym, aby z powodzeniem pracować w naszej Fundacji.

 

ZAPEWNIAMY:

 • Kontakt z Pacjentami i wsparcie organizacyjne.
 • Stałe warunki i długoletnią współpracę, bo okresie adaptacji.
 • Cykliczne superwizje pracy.
 • Raz na miesiąc konsylia omawiające sytuację i postęp psychoterapeutyczny klientów.
 • Współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem psychologów, pedagogów i psychiatrów.
 • Zaplanowany proces wdrożenia do pracy,

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

 • Wykonywanie diagnozy psychologicznej oraz/lub udzielanie porad psychologicznych oraz/lub prowadzenie zaplanowanego procesu psychoterapeutycznego
 • Przygotowywanie sprawozdań.
 • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji.
 • Udział w superwizjach i spotkaniach zespołu.

 

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV wybierzemy do kontaktu osoby spełniające najbliżej nasze kryteria, zadzwonimy i zaprosimy na rozmowę. Następnie zaprosimy do nas do siedziby Fundacji na spotkanie z Dyrektorem Psychoterapii i Superwizji oraz Zarządem.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl. Prosimy o dopisanie numeru ref. 01/04/2020

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”